تغيير رنگ
 • Default color
 • Brown color
 • Green color
 • Blue color
 • Red color
تغيير طرح بندي
 • leftlayout
 • rightlayout
تنظيم اندازه متون
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
سفارشي سازي صفحه
صفحه اصلی اخبار

آخرین اخبار

سمینار تخصصی کسب و کار موفق توسط شهرک فن آوری خودرو و با مشارکت شرکت تسهیل گستر برگزار شد

پست الکترونیکی پرینت PDF
سمینار تخصصی کسب و کار موفق توسط شهرک فن آوری خودرو و با مشارکت شرکت تسهیل گستر برگزار شد. مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر و مدیر پروژه کسب یار سخنرانی این سمینار را بر  عهده داشتند.
 

 طی این سمینار که با حضور شرکت های مختلف ساکن در  شهرک های صنعتی برگزار شد، اسرار تجاری شرکت های موفق بین المللی، نحوی مدیریت و بازاریابی آنها و همچنین نحوی کاهش هزینه ها و روش های درآمد زایی آن ها مورد بررسی قرار گرفت. مهندس غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر در ادامه سخنرانی خود ضمن معرفی کسب یار، نحوه ی کمک این محصول به کسب و کارهای ایرانی را بیان نموده و اظهار امیدواری کرد که با استاندارد سازی مدیریت در تمامی ابعاد آن در شرکتهای ایرانی به کمک کسب یار، می توان تحول چشمگیری در اقتصاد ایران ایجاد کرد.

ادامه مطلب
 

شهرک فن آوری خودرو سمینار کسب یار برگزار می کند

پست الکترونیکی پرینت PDF

شهرک فناوری خودرو به منظور افزایش بهره وری شرکتهای ایرانی و همچنین کمک به آنها در استقرار استاندارهای مدیریتی و رفع موانع و مشکلات حوزه های مختلف مدیریت اعم از بازاریابی و فروش، مالی، منابع انسانی، حقوقی، تولید و ... و آشنایی آنها با استراتژیها و ابزارهای روز مدیریت، اقدام به برگزاری سمینار سیستم مدیریتی کسب یار نموده است.

این سمینار با دعوت از مهندس علیرضا غضنفری، مرد اول تجارت الکترونیکی ایران، مدرس دانشگاه و  مدیر عامل شرکت تسهیل گستر برگزار خواهد شد. ایشان در این سمینار اسرار تجاری موفقترین شرکتهای ملی و بین المللی را رونمایی خواهند کرد اینکه شرکت های موفق دنیا چگونه توانسته اند درست بازاریابی كنند، کارکنانشان را درست مدیریت کنند، هزینه هایشان را بطور منطقی کاهش دهند و درآمد زایی کسب و کارشان را در حد قابل توجهی افزایش دهند. و به شرکتهای ایرانی کمک خواهند کرد که به سرعت و سهولت فکر مدیریتی شرکتهای موفق بین المللی را در کسب و کارشان استقرار دهند.
حضور در این سمینار می تواند برای مدیران ارشد شرکتها، بالاخص مدیران عامل بسیار مفید و کاربردی باشد.


ظرفیت این سمینار محدود ولی شرکت برای مدیران ارشد کسب و کارها رایگان می باشد.

لطفاً در صورت تمایل جهت ثبت نام تلفنی با شماره  تلفن 5251447-0411 تماس حاصل فرمائید.


زمان: دوم مرداد ماه 1390
مکان: تبریز، جاده سنتو، سه راهی کبریت سازی، جاده صنعت، روبروی موتوژن، شهرک فناوری خودرو، ساختمان شیشه ای سالن همایش

ادامه مطلب
 

فیلم سمینارمعارفه سیستم مدیریتی كسب یار دردانشگاه تهران و كاتالوگ كسب یار منتشر شد

پست الکترونیکی پرینت PDF

فیلم سمینار معارفه سیستم مدیریتی كسب یار در دانشگاه تهران با سخنرانی مهندس علیرضا غضنفری، مدیر عامل شركت تسهیل گستر به دو صورت "پخش آنلاین" و "فایل دانلود" در سایت منتشر شد و همچنین كاتالوگ 110 صفحه ای كسب یار نیز آماده شده است كه این دو مجموعه اطلاعات كامل تری از این سیستم مدیریتی به شما می دهد و با مطالعه آن خریداران كسب یار، هر چه بیشتر با كاربرد سیستم آشنا می شوند و آن دسته از عزیزان كه خرید این سیستم را به تعویق انداخته اند، به اهمیت سیستم در بهبود كسب و كار خود آشنا خواهند شد.  

ادامه مطلب
 

نسخه 2.3.0 عيدی ما به همه خريداران كسب يار

پست الکترونیکی پرینت PDF

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
 

حلول سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی خريداران كسب يار و مشتريان تسهيل گستر تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و سربلندی را از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان مسئلت می نماییم و نسخه 2.3.0 كسب يار را هديه مي كنيم به همه خريداران كسب يار و نسخه دموِی آنرا تقديم مي كنيم به كسانی كه تصميم گرفتند در سال جديد كسب و كار خود را بهبود ببخشند.

در اين نسخه از كسب يار 338 صفحه سند جديد اضافه شده و 565 صفحه از اسناد مورد بازبينی قرار گرفته اند.

ادامه مطلب
 

امکانات نرم افزاری کسب یار در یک نگاه

پست الکترونیکی پرینت PDF

کسب یار سیستمی است مدیریتی که با تمرکز به گردآوری سندهای غنی و استاندارد تجاری قصد دارد به سرعت و سهولت تفکر حاکم بر کسب و کارهای موفق را در کسب و کارهای ایرانی مستقر کند، مستندات آماده سازی شده برای کسب یار تنها توان و ارزش کسب یار نیست، بلکه نرم افزار مدیریت مستندات کسب یار، آماده سازی شده برای این سیستم به استقرار سریع و آسان آن در کسب و کارها کمک می کند در این مقاله توانمندیهای سیستم مدیریتی کسب یار را صرفا از نظر امکانات نرم افزاری مورد بررسی قرار می دهیم تا خواننده محترم با شناخت از این توانمندیها و کاربردها استفاده کاملتری از این سیستم ببرد.

ادامه مطلب
 

سندهاي درخواستي شما با قالبي استاندارد در كسب يار

پست الکترونیکی پرینت PDF

حتما شما هم اسناد ارزشمندي داريد كه مكررا از آنها استفاده مي كنيد و علاقه مند هستيد كه جزء سندهاي كسب يارتان باشد و همانند سندهاي ديگر به صورت استاندارد و با ويژگيهاي تكميل اتوماتيك و ... در دسترس شما باشد. شركت تسهيل گستر بنا به درخواستهاي مكرر مشتريان عزيز اين شرايط را براي شما فراهم آورده است.
اسناد درخواستي خود را از طريق فرم زير براي ما ارسال كنيد. اين سندها توسط كارشناسان ما ويرايش و به شكل استاندارد آماده، و در نسخه هاي جديد كسب يار به عنوان افزونه منتشر خواهد شد.
در صورتي كه سوالي در رابطه با اين موضوع داريد با شركت مكاتبه نماييد و يا با شماره تلفن 04115251447 تماس بگيريد.

 


نام و نام خانوادگي : (*)
لطفا نام و نام خانوادگي صحيحي را وارد نمائيد...
نام شركت يا موسسه:
لطفا نام شركت يا موسسه خود را درست وارد نماييد!
شماره تلفن تماس :
لطفا شماره تلفن تماس خود را صحيح وارد نمائيد!
ايميل :‌
لطفا ايميل خود را صحيح وارد نمائيد...
ارسال سند : (*)
لطفا اسناد را به درستي ارسال نمائيد!
  

 

نسخه 2.2.0 کسب یار منتشر شد

پست الکترونیکی پرینت PDF

وعده کرده بودیم که بهبود کسب یار روند مستمری خواهد داشت و بهبود محتوای اسناد، افزایش تعداد اسناد و بهینه سازی نرم افزار مدیریت اسناد هیچگاه متوقف نخواهد شد، خوشحالیم به اطلاع برسانیم نسخه 2.2.0 سیستم مدیریتی کسب یار با 18 سند جدید در 290 صفحه در مجموعه های "اینترنت و تکنولوژی" ، "مالی و حسابداری" ، "حقوقی" ، "مشاوره و پیمانکاران مستقل" و همچنین بازبینی مجدد 78 سند از مجموعه اسناد موجود منتشر شد.
این ارتقاء و بهینه سازی را بصورت رایگان تقدیم می کنیم به همه مشتریانی که با خرید این سیستم توسعه و بهینه سازی آن را مورد حمایت قرار داده اند.

ادامه مطلب
 

بسیاری از ما در حال از دست دادن شغلهایمان هستیم

پست الکترونیکی پرینت PDF

فناوری های جدید ارتباطی و تولید روز افزون علم و دانش عصر ما را به عصر ارتباطات  و دانایی و کارآفرینی و نوآوری تبدیل کرده است، مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر و استاد تجارت الکترونیکی که در سمینار " آینده کار و کسب و کار با نگاه به فن آوری اطلاعات" در جمع اساتید و دانشجویان رشته های کاردانی و کارشناسی روابط عمومی دانشگاه جامع علمی – کاربردی در تالار زنده یاد بلال خیرآور سازمان مدیریت صنعتی تبریز سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: استان آذربایجان شرقی ظرفیت این را دارد که در توسعه و بکارگیری فناوری های جدید ارتباطی در بین استانهای کشور پیشتاز باشد و آموزش رایگان 250 هزار شهروند الکترونیکی تبریزی در این راستا یک کار بزرگ قابل ستایش است. مرد اول تجارت الکترونیکی ایران افزود: در دنیای آینده مشاغل و کسب و کارها تغییر محسوسی خواهد کرد و کسب و کارها به سوی کسب و کارهای اینترنتی حرکت می کنند و در واقع دفتر کار می تواند در هر کجای این جهان پهناور باشد و محدویتی به نام محدودیت مکان و زمان نخواهیم داشت. وی گفت: فناوری اطلاعات رفاه اجتماعی و آسان شدن امور و تولید محصول و ثروت را ببار می آورد و در حال حاضر بخش مهمی از ازدحام و ترافیک کلانشهر هایی چون تهران و تبریز بابت کسب اطلاعات است و اگر دسترسی به این اطلاعات در فناوری های جدید ارتباطی جستجو شود اکثر این معضلات حل و فصل خواهد شد.

ادامه مطلب
 

مهندس علیرضا غضنفری در سمینار سازمان مدیریت صنعتی

پست الکترونیکی پرینت PDF

سمینار تخصصی IT توسط سازمان مدیریت صنعتی تبریز و با حمایت واحد خبری استان آذربایجان شرقی در سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.
مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر روز دوشنبه 8 آذر  ساعت 16 الی 18 با موضوع " آینده کار و کسب و کار با نگاه به فن آوری اطلاعات"  ایراد سخنرانی خواهند کرد. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با اعلام آمادگی جهت شرکت در این سمینار می توانند با شماره تلفن 8-5251447 تماس حاصل فرمایند.

ادامه مطلب
 

سخنرانی مدیر عامل شرکت تسهیل گستر در دومین سمینار عصر اطلاعات

پست الکترونیکی پرینت PDF

دومین سمینار تخصصی عصر اطلاعات با رویکرد فناوری های نوین و اولین همایش تخصصی امنیت شبکه در شمالغرب کشور در محور های علمی و صنعتی روز های پنج شنبه و جمعه 20 و 21 آبان ماه 1389 توسط دانشگاه تبریز و با حمایت استانداری آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین و اساتید و دانشجویان در سالن همایش دانشکده برق و کامپیوتر  دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر روز پنج شنبه در محور تجارت الکترونیکی و مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی ایراد سخنرانی خواهند کرد.

علاقمندان جهت ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت سمینار در آدرس  itseminar.tabrizu.ac.ir مراجعه فرمایند. 

 

ادامه مطلب
 

کسب یار یک ساله شد

پست الکترونیکی پرینت PDF

6 مهر 88 بود که کسب یار بصورت رسمی منتشر شد، محصولی که حاصل بیش از سه سال تلاش خستگی ناپذیر گروهی از متخصصین شرکت تسهیل گستر بود. و حالا که یکسال از آن روز می گذرد با یاری و توجهات خداوند متعال و همکاریهای دوستان و مشتریان عزیز امروز اولین تولد کسب یار را با مدیران محترم و کاربران عزیز جشن می گیریم.

ادامه مطلب
 

شرکت تسهیل گستر استخدام می کند

پست الکترونیکی پرینت PDF

شرکت تسهیل گستر استخدام می کند
1-    برنامه نویس PHP
2-    برنامه نویس Python
3-    گرافیست آشنا به Flash و Photoshop
4-    طراح وب
5-    چند رسانه ای کار آشنا به Flash، 3Dmax و Premier
6-    نویسنده (برای تهیه محتوای تجاری)
7-    متخصص MBA
8-    کارمند فروش(برای فروش محصولات نرم افزاری)
9-    بازاریاب اینترنتی
10-    حسابدار مسلط به نرم افزارهای حسابداری

تلفن تماس: 8-04115251447

 

نسخه 2.1.0 کسب یار با 250 صفحه سند جدید آمد

پست الکترونیکی پرینت PDF

در اين نسخه از نرم افزار كسب يار  250 صفحه در قالب 18 سند جديد در دسته بندي هاي " اینترنت و تکنولوژی " و " مشاوره و پیمانکاران مستقل " و " مالی و حسابداری" ارائه شده و همچنين تعدادي از اسناد نيز بازبيني شده اند.

در بخش نرم افزار مديريت اسناد نيز علاوه بر برطرف كردن تعدادي از خطاهاي جزئي بخش جستجوي اسناد نيز بهبود يافته است.
در زير ليست كامل اسناد جديد و اسناد بازبيني شده قرار داده شده است.

ادامه مطلب
 
صفحه 4 از 7

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg
 • 18.jpg
 • 19.jpg
 • 20.jpg
 • 21.jpg
 • 22.jpg
 • 23.jpg
 • 24.jpg
 • 25.jpg
 • 26.jpg

تماس با ما

تهران: فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس، طبقه هفتم، واحد 721
تلفن: 47626486-021

تبریز: تقاطع خیابان منصور و بهادری، ساختمان سیمرغ، طبقه پنجم، شرکت تسهیل گستر
تلفن: 04135251447
فاکس: 04135251448

عضويت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، آخرین اخبار کسب یار و کسب و کار را در ایمیلتان دریافت کنید.
کسب یار
مباحث عمومی کسب و کار


دریافت بصورت HTML؟

آخرین نسخه کسب یار

کسب یار خریداری شده خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.


کسب یار 4.1.0 نسخه نهایی
آخرین تاریخ بروزرسانی:
//